Gaša bloks onlainā

Jūs droši vien esat ievērojuši, ka mūsu žurnālā saites uz latviešu blogiem, emuāriem vai blokiem parādās ļoti reti un parasti tikai tāpēc, lai norādītu, ka viņi nepareizi saimnieko. Tas ir tāpēc, ka lielākā daļa latviešu saimnieku galīgi nemāk saimniekot un šķietami pozitīvo saišu likšana uz viņu saimniecībām būtu savu lasītāju laika nogalināšana ar iepriekšēju nodomu vainu pastiprinošos apstākļos. Šodienas saite tāda nebūs, bet pirms vēl lieku priekšā saiti, sniegšu mazu ievadu saites būtībā.

Ja jums šķiet, ka jūs kaut ko saprotat no Latvijas emuāru, bloku un blogu (saīsināsim uz EBB) sfēras, tad es jums teikšu, ka ne velna. Labākajā gadījumā jūs saprotat Latvijas EEB kvadrātu. Jā, kvadrātu, pat ne plakni, par sfēru nemaz nerunājot. Visi tie, kas figurē EBB topos, reitingos, rangos, sarakstos, virknējumos un citos sakārtotos masīvos, tie ir kā tādas Smellijas Džonsijas popmūzikā. Jā, pareizs jautājums. Kas pie velna ir Smellija Džonsija? Pareizi saka Rūdis (Rūdi, pienāc pie manis pēc raidījuma, dabūsi pieclatnieku): Smellija Džonsija nav (ir) nekas.

Mans visu laiku gudrākais klasesbiedrs ir Gatis un viņam jau kādus divus gadus ir savs bloks. Gaša EBB pieder retākajai, augstvērtīgākajai EBB apakšklasei — blokiem. Gaša bloks ir labākais no svaigā, ko mēs šodien varam lasīt Latvijas internetā, jo Kauliņš ir atvaļinājumā vai nezin kur. Kauliņš ir nokāpis no sfēras. Iekāpis kvadrātā.

Šitais vispār ir labs sākums jebkuram kliedzošam apgalvojumam: "Ja jums šķiet, ka Anna ir neglīta cūka, ..."

Subscribe to Jāzeps Baško

Don’t miss out on the latest issues. Sign up now to get access to the library of members-only issues.
janis.berzins@example.com
Parakstīties