Galvenais arguments pret obligāto vakcināciju

Galvenais arguments PRET obligāto vakcināciju pret COVID-19 ar pašreiz pieejamajām vakcīnām balstās uz to, ka ievērojama daļa sabiedrības ir PRET to. Šī daļa sabiedrības ir PRET obligāto vakcināciju tieši to pašu apsvērumu dēļ, kuru dēļ cita sabiedrības daļa ir PAR obligāto vakcināciju, proti, sabiedrības veselības dēļ. Abas puses atzīst, ka sabiedrības veselība ir vērtība. Viena puse redz COVID-19 kā galveno apdraudējumu, bet otra puse kā tādu redz masveida, līdz galam vēl visas pārbaudījumu fāzes neizturējušu vakcīnu injicēšanu veselos organismos, daļa no kuriem pilnīgi noteikti pārslimotu COVID-19 bez komplikācijām.

Jebkuram, kurš ierosina sabiedrību šķirot divās daļās, jāapdomā, vai viņš piekristu, ka viņa šķira izrādītos tā, kura nesaņem līdz šim visiem pieejamos kopīgos labumus, kurus nu saņemtu tikai otra šķira. Nav grūti iedomāties, ka jūs varējāt arī dzīvot kādā autonomā kopienā, kur, piemēram, 60% iedzīvotāju uzskatītu, ka, kamēr nav skaidrs, kādas ir vakcīnas blaknes trīs gadu griezumā, tikmēr vakcinētie cilvēki ir, drošs paliek nedrošs, jāizolē no pārējiem. Viņi to darītu nevis savas tumsonības, bet piesardzības dēļ. Viņi to darītu sabiedrības ilgtermiņa veselības vārdā.

Vai jūs kā vakcinētais piekristu būt iedalīts ierobežotajā šķirā? Ja jūs nepiekristu tādā scenārijā, bet piekrītat pašreizējā piedāvājumā apdalīt nevakcinētos, tad jūs faktiski paziņojat, ka kaut kāds politisks (sabiedrību regulējošs) instruments ir tiesisks tikai tāpēc, ka jūs esat pareizajā pusē.

Subscribe to Jāzeps Baško

Don’t miss out on the latest issues. Sign up now to get access to the library of members-only issues.
janis.berzins@example.com
Parakstīties