Nē seksuālai vardarbībai!

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek ar attiecīgiem noturības solījumiem un liecinieku (eparaksta) klātbūtnē. Paga, nevaru atcerēties, nebija šitāda štelle jau iepriekš izgudrota?

Vai kāds var man paskaidrot, kādi ir jaunie iepazīšanās noteikumi? Un vai man ir jāraksta iesniegums par katru sieviešu pieskārienu? Kā ar izaicinošu apģērbu? Bez hidžāba, es domāju, mēs neiztiksim. Un pievilcīgas sievietes vairāk un mazāk atklājošos apģērbos visai sabiedrībai redzamos augstos amatos? Tas arī ir diezgan vardarbīgi.

Ir jādara tā. Publiski pa vienam tikai vīrieši, bet sievietes vienmēr vīra vai asinsradinieka kompānijā. Vai policista pavadītas, pēc jaunajiem noteikumiem. Bet nu bez plikumiem. Vai arī vīriešiem visiem jāstaigā ar acu aizsējiem. Varbūt ar tām modernajām virtuālās realitātes brillēm? Ā, bet, paga, viņi tajās brillēs kā reiz uz plikumiem vai tad neskatās? Es nesaprotu.

Bet, ja nopietni. Dārgās sievietes! Kamēr mūsu Tieslietu ministrijas blondīne krimināllikuma pantos vēl labo komatus un ievieš pretrunas, lūdzu, turpiniet ar savu seksuālo uzmākšanos. Labi, varbūt ne tā, ka mums visi dienas plāni atceļas, bet nu tā — saprātīgā līmenī. Lai dzīvība kūsā.

Subscribe to Jāzeps Baško

Don’t miss out on the latest issues. Sign up now to get access to the library of members-only issues.
janis.berzins@example.com
Parakstīties