Par ko balsot?

Ja domājat neiet uz EP vēlēšanām, tad nepareizi domājat. Kurš latvietis kļūs par Briseles švītiņu, patiešām nav īpaši svarīgi. Bet ir svarīgi ar savu balsi informēt kandidātus un sarakstus, ko jūs par viņiem domājat. Aizejiet un ielieciet plusiņu tam vienam, kam ticat, izsvītrojiet visus pārējos. Aizejiet nobalsojiet par visbezcerīgāko sarakstu, lai vismaz dotu ziņu, ka viņi ir uz pareizā ceļa (ja ir). Aizejiet nobalsojiet par vislielākajiem muļķiem, lai parādītu, ka starp viņiem un pareizajiem nav lielas starpības (ja nav).

Par ko balsot? Vispār jābalso ir par Latvijas neatkarību. Jābalso ir par tām partijām, kas darbosies ECR vai ID grupās. Jābalso par to, lai Eiropas Savienība nekļūst par vienu valsti. Lai Eiropas Savienība nekļūst par Padomju savienību. Nebalsojiet par tiem, kas sola no Eiropas dabūt vairāk naudas Latvijai. Jābalso ir par tiem, kas iestāsies par Eiropas Savienības kā organizācijas samazināšanos. Jābalso par tiem, kas cīnīsies pret nekontrolētu imigrāciju, kas liks bremzes zaļajam kursam, kas aizstāvēs ģimeni, kas aizstāvēs nacionālo valstu pašnoteikšanos, kas liks grožus lielajiem socmedijiem, bet nekontrolēs, ko parastais cilvēks domā un runā.

Aizejiet nobalsot par nākamajiem Latvijas stipendiātiem Briselē. Kādam no Latvijas tā amzierēšanās un nauda pienākas. Jūsu ziņā ir noteikt, kurš tas būs.

Subscribe to Jāzeps Baško

Don’t miss out on the latest issues. Sign up now to get access to the library of members-only issues.
janis.berzins@example.com
Parakstīties