Skaistākā diena tavā mūžā

Skatos uz nekārtību sev apkārt, uz pulksteni, kas nesas kā Edgara P. Volvo (benzīnnieks, rij padsmit litrus uz simts kilometriem), un uzdodu sev jautājumu: vai ir iespējams pulksten četros pēcpusdienā konstatēt, ka šodien gandrīz nekas nav izdarīts, un tad saņemties un padarīt šo dienu par visskaistāko savā mūžā? Vēl vairāk — vai ir iespējams pulksten bez piecām divpadsmitos naktī konstatēt, ka nekas nav piedzīvots, un atlikušajā laikā padarīt šo dienu par visskaistāko dienu savā mūžā? Un izrādās, ka ir iespējams. Ir tikai jāaizmirst visas iepriekšējās dienas.

Armīns van Būrens un viņa mp3 faili tā vien gaida, kad jūs viņus liksiet pie lietas, lai šodienu padarītu par dažām vienībām skaistāku, bet ko jūs? Jūs, muļķi, klausāties metālsu un hipshopsu.

Novāciet no sava darba galda visu lieko. Lieks ir viss, kas nav jālasa, jāklausās un kas netiek pielietots ar rokām darba veikšanas brīdī. Manā gadījumā tas būs: fotoaparāts, kaut kāda veca mape, maks, atslēgas, ūdens pudele, puķu pods, grāmata, austiņas, velodators, Nike+, pulkstenis, vadiņi un daži dokumenti. Kas paliks: dators, lampa, lineāls, tumbiņas, klade un viena pildspalva. Telefonu ielikšu kabatā.

Subscribe to Jāzeps Baško

Don’t miss out on the latest issues. Sign up now to get access to the library of members-only issues.
janis.berzins@example.com
Parakstīties