Vai jūs nešķebina The Lancet lietotais apzīmējums

Vai jūs nešķebina The Lancet lietotais apzīmējums "ķermeņi ar vagīnām"? Vai jums nešķiet, ka beigās sanāk tā, ka visa šī kustība ir praktiski padarījusi īstās sievietes par kaut kādiem vīriešiem ar atsevišķu piedēkļu iztrūkumu un papildus piedēkļu klātbūtni? Viendzimuma partnerattiecību pielīdzināšana laulībai ir tas pats, kas pateikt, ka vīrietis, kurš jūtas kā sieviete, identificējas kā sieviete un veic kaut kādas ķirurģiskas manipulācijas, lai padarītu savu ķermeni pēc kaut kādām pazīmēm līdzīgāku sievietei, ir īsta sieviete. Tas vīrietis nav īsta sieviete un nekad nebūs īsta sieviete.

Viendzimuma partnerattiecības nav un nekad nebūs īsta laulība. Viendzimuma partneru veidotas savienības nav no valsts skatpunkta kvalitatīvi nekas atšķirīgs no jebkādām citām divu un vairāk pieaugušu cilvēku veidotām attiecībām, kurās valstij nav nekādas daļas. Tās ir savienības pašas par sevi unikālas un cienījamas, bet tās nav savienības, par kurām liberālai valstij būtu jāinteresējas konstitucionālā līmenī, jo šādās savienībās sievietes nekļūst grūtas un šādās savienībās nedzimst bērni. Ja sieviete, kas ir daļa no kaut kādas speciālas savienības formas, kļūst grūta, tad tas nav noticis apspriežamās savienības dabiskos ietvaros.

Izdevniecības Kodoka izdoto grāmatu Kas ir laulība var iegādāties šeit:

Kas ir laulība? Vīrieša un sievietes savienības aizstāvība. - Kodoka - Veikals - Kodokas veikals
Šerīfs Gērgiss, Raians T. Andersons, Roberts P. Džordžs2012. gadā pirmoreiz ASV izdotās un 2020. gadā pārizdotās “What is marriage?” tulkojums latviešu valodā ir izdevniecības Kodoka pirmā izdotā

Par referenduma ierosināšanu par dabisku ģimeni var parakstīties šeit: https://www.latvija.lv/pv

Subscribe to Jāzeps Baško

Don’t miss out on the latest issues. Sign up now to get access to the library of members-only issues.
janis.berzins@example.com
Parakstīties