Nacionālās apvienības biedru ideoloģija kopš laika gala

Nacionālās apvienības biedru ideoloģija kopš laika gala ir tikusi manipulatīvi salīdzināta ar vienas labi zināmas totalitārās varas ideoloģiju.

Ja Nacionālā apvienība neizstāsies no šīs valdības pēc vakar 6. jūlijā valdībā konceptuāli nolemtā, ka darba devējiem būs tiesības no 15. septembra atlaist nevakcinētos darbiniekus, tad šī apvienība beidzot būs patiešām kļuvusi par totalitāras varas ideoloģijas virzītājspēku un jebkāda viņu salīdzināšana ar nacistiem būs vietā.

Es šo rakstu ar domu, ka Nacionālā apvienība nāks pie prāta. Es arī ceru, ka it kā veselā saprāta paliekas šad un tad Tviterī demonstrējošais Artis Pabriks saņems drosmi (to es saku, pieņemot, ka viņš saprot lietas būtību) un atsacīsies no piedalīšanās šajā necilvēcīgajā politikā.

Es ļoti labi saprotu, ka koalīcijas izveidošanai nav lielu manevra iespēju, bet tas nenozīmē, ka nevar pieaicināt premjeru no ārpuses, kas strādās pāri frakciju robežām un kas pārstāvēs ko vairāk nekā jaunās totalitārās valsts celtniekus. Ir sasniegts tāds stāvoklis, kad es aicinātu deputātus pilnībā ignorēt frakciju robežas un balsot pēc savas pārliecības (ja tas netika darīts līdz šim). Par noziegumiem pret Latvijas tautu un valsti būs jāatbild.

Subscribe to Jāzeps Baško

Don’t miss out on the latest issues. Sign up now to get access to the library of members-only issues.
janis.berzins@example.com
Parakstīties