Pēc teorijas esot tā

Pēc teorijas esot tā. Runā cilvēks ar doktora grādu. Ja jūs nedarīsiet tā, kā es teikšu, ka jums jādara, tad es jūs piespiedīšu (skatīt video linkā).

Pēc teorijas esot tā. Runā cilvēks ar doktora grādu. Ja jūs nedarīsiet tā, kā es teikšu, ka jums jādara, tad es jūs piespiedīšu. RSU lektore-politoloģe.... | By Jāzeps - Facebook
Pēc teorijas esot tā. Runā cilvēks ar doktora grādu. Ja jūs nedarīsiet tā, kā es teikšu, ka jums jādara, tad es jūs piespiedīšu. RSU lektore-politoloģe.…

RSU lektore-politoloģe Lelde Metla-Rozentālu. Tādu mums politiku šodien augstās skolās māca. Vai ir tad jābrīnās, ja laba daļa sabiedrības ir totalitārismam sveiki?

Pirms pāris dienām runājos ar kādu un mēs tieši atzīmējām, ka ne jau mums tur trūkst kaut kādas kritiskās domāšanas, zinātnes izpratnes vai kas tāds. Nē, pie mums cilvēkiem nav skolā iemācīts, kas ir demokrātija, kā tā strādā, kādi ir tās apdraudējumi, kas notiek, kad to neaizstāv.

Nez, kad varmāka grib kaut kā izrīkoties ar cita cilvēka ķermeni kā ar lietu, vai varmāka var argumentēt ar savu nākamo upuri pēc līdzīgas "teorijas" un tādējādi padarīt paredzēto nodarījumu par tādu kā politiskās "solidarizācijas" aktu?

Subscribe to Jāzeps Baško

Don’t miss out on the latest issues. Sign up now to get access to the library of members-only issues.
janis.berzins@example.com
Parakstīties